O nas

25 marca 2012, 17:05 | | 4

Jestem pomysłodawczynią i redaktor naczelną kwartalnika lifestylowego „Lawendowy Dom” oraz autorką bloga „Lawendowy Dom”.

Piszę książki kulinarne i poradnicze. W serii „Dzieciaki…” nakładem wydawnictwa Świat Książki ukazały się: „Dzieciaki do kuchni, czyli rodzinne gotowanie”, „W co się bawić, czyli przyjęcia dla dzieci”, „Dzieciaki przygotowują święta”, „Dzieciaki w domu się nie nudzą”, „Dzieciaki w naturze”. Jestem autorką książek o gotowaniu: „Udane imieniny, czyli 150 sposobów podejmowania gości”, „Kurczak, kaczka i inne ptaki”, „Przekąski i przystawki”, „Bułgaria na talerzu”. Od ponad 20 lat doradzam, piszę, wydaję książki, odpowiadam na listy z prośbą o pomoc, swoim  doświadczeniem dzielę się z czytelnikami.

Na co dzień staram się zachować równowagę między działalnością zawodową, społeczną i najważniejszą rolą mojego życia – wychowaniem trzech córek.

Mam nadzieję, że w Lawendowym Domu poczujecie się, jak u siebie.

Jestem fotografem.. Pochodzę z Bułgarii i od 1994 r. mieszkam w Polsce.  Moje zdjęcia pojawiają się w prasie, książkach i reklamach na całym świecie, a reprezentują mnie największa agencja z branży food photography – STOCK FOOD.

Towarzyszę swojej żonie w kolejnych wyzwaniach zawodowych. Razem pracujemy, podróżujemy i wychowujemy dzieci. Próbuję się odnaleźć w domu opanowanym przez kobiety.

Na co dzień aktywnie propagujemy zdrowy tryb życia. Organizujemy warsztaty kulinarne dla dzieci i uczestniczymy w społecznych akcjach propagujących naturalne, zdrowe jedzenie.

Beata i Lubomir Lipov

 

 

Beata Lipov

Ponoć mówią, że jestem najbardziej zakręconą 40-to latką w Polsce. Tysiąc pomysłów na minutę to moja specjalność. Gotuję, prowadzę warsztaty, biegam, wyciskam poty na siłowni, piszę książki, spotykam się z czytelnikami, motywuję dziewczyny takie jak Ty do dbania o siebie i zdrowszego, piękniejszego życia. Lawendowy Dom to także Twój dom.

Zapraszam
Beata Lipov

Komentarze

4 odpowiedzi na “O nas”

 1. Joanna od Aniołów ;-) napisał(a):

  bardzo apetyczna, ciekawa i gustowna stronka- gratulacje!

 2. Ala napisał(a):

  Właśnie dzisiaj zakupiłam sobie książkę, od dawna już to planowałam :) dziękuję :)

 3. Marcin napisał(a):

  Bardzo ciekawe przepisy!

 4. MARTA napisał(a):

  Przyjemnie do poczytania :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *